MĚSTSKÉ SLAVNOSTI

SLAVNOSTI VAŠÍ OBCE S NAŠÍ SHOW

Vystoupení a umělecké doprovodné programy pro vaše obce realizujeme úspěšně od roku 2014 a navštívili jsme již desítky měst po celé České Republice. Obrátit se na nás můžete s programy v duchu historických slavností, plesů a dalších událostí, které vaše obec pořádá.

HISTORICKÉ TANCE

Historické rekonstrukce tanců lidových i dvorských z období gotiky a renesance. Do historických tanců velmi rádi zapojíme i hosty formou zábavné výuky tance.

SVĚTELNÉ A OHŇOVÉ SHOW

Vystoupení jsou vhodná na všechny významné městské akce jako jsou: obecní ples, čarodějnice, rozsvícení vánočního stromu, oslavy první republiky, dětské dny nebo silvestr. Ve všech našich světelných show můžeme navíc vizualizovat znak vaší obce s pomocí unikátních světelných tyčí Pixel poi.

 

„Velice Vám děkuji za zprostředkování tak úžasné show, kterou jsme měli možnost vidět, díky Vašim skvělým tanečnicím. Dámy byly naprosto úžasné a skvělé a sklidily obrovský potlesk. Také děkuji za Váš nápad s vizualizací znaku města, to bylo také perfektní. Budeme se těšit na další spolupráci.“

Martina Kelnarová, Kulturní služby města Moravská Třebová

 

Videa

Galerie