Kankán

Vášnivý tanec, který rozproudí atmosféru i krev v žilách.  Kankánové vystoupení od nás máte možnost vidět ve dvou kostýmových variantách. Buďto klasická (francouzské a české barvy) nebo veselý mix kankánových kostýmů. Záleží jen na vaší volbě :). Stejně tak hudební zpracování – Jacques Offenbach i kankánové moderní remixy. Tento tanec má kořeny ve staré Francii a pyšní se více než stoletou historií. Vznikl na předměstích čtvrti Montmartr a nejvíce se proslavil díky kabaretu Moulign Rouge, kde se tančí dodnes. Svůdné vykopávání nohou až za hlavu si získalo oblíbenost po celém světě, zapojte jej na akci i vy.

Vhodným doplněním programu pro celý večer je například Charleston, Showgirls nebo tanec na židlích. Počet tanečnic na kankán je neomezený.

can-can

Kankán

Vášnivý tanec, který rozproudí atmosféru i krev v žilách.  Kankánové vystoupení od nás máte možnost vidět ve dvou kostýmových variantách. Buďto klasická (francouzské a české barvy) nebo veselý mix kankánových kostýmů. Záleží jen na vaší volbě :). Stejně tak hudební zpracování – Jacques Offenbach i kankánové moderní remixy.

can-can

Tento tanec má kořeny ve staré Francii a pyšní se více než stoletou historií. Vznikl na předměstích čtvrti Montmartr a nejvíce se proslavil díky kabaretu Moulign Rouge, kde se tančí dodnes. Svůdné vykopávání nohou až za hlavu si získalo oblíbenost po celém světě, zapojte jej na akci i vy.

Vhodným doplněním programu pro celý večer je například Charleston, Showgirls nebo tanec na židlích. Počet tanečnic na kankán je neomezený.

vvvv