BURLESKA

BURLESKA PLNÁ TŘPYTU A ELEGANCE

Jako jedno z nejluxusnějších vystoupení v naší nabídce, představujeme svůdné show Burlesky. Umělecké představení Burlesque Divy „Linde von Schwärze“ bude zlatým hřebem programu na vašem firemním večírku či soukromé oslavě. Okouzlující atmosféra, třpyt, svádění a elegance. Vystoupení je možné obohatit i o ikonickou koupel v obří skleničce na šampaňské.

BURLESKA VELKÝ PÁV

Kabaretní burleska „Peacock Burlesque“ je jedno z našich nejúspěšnějších představení. Naši návrháři vytvořili tento božský kostým posázený stovkami kamínků Swarovski a jedinečné retro spodní prádlo, na míru naší umělkyni. Součástí kostýmu je i nespočet  pravých pavích peříček. Toto skvostné vystoupení doporučujeme všem, kteří touží na svých akcích ohromit. Možností je i prodloužit vystoupení o tanec v obří skleničce se šampaňským.

“Připravili jsme představení, jaké běžně na akcích neuvidíte. Páv je fascinující zvíře a symbol vznešenosti. Podařilo se nám sehnat stovky pravých pavích per a vytvořit tento skvostný kostým. Jedná se o opravdový unikát.  Představení s pávem je jedno z mých nejoblíbenějších. Je nadčasové, nepostrádá vtip a nadsázku, je vkusné a vytvoří atmosféru s nezaměnitelným kouzlem.”

Jana Marešková – zakladatelka společnosti

Videa

Galerie